Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg
Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg (153.20.001.429)

Marka : REFLEX
Fiyat : ₺1.260,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 249
:

ısırlaştırılmış kedinizin ihtiyaçları için özel hazırlanmış Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 kg, içinde bulunan içerikleriyle gerekli besin değerlerini karşılayarak dostunuza dengeli ve sağlıklı bir yaşam sunar. Uzman veterinerler eşliğinde ve hijyenik koşullarda üretilen Reflex mamalarıyla içiniz artık rahat! Kedinizin damak tadına uygun olarak hazırlanan kısırlaştırılmış kedi mamasını kediniz afiyetle yer. Tüm kedilerin ortak beslenme gereksinimlerinin yanı sıra kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyaç duyduğu farklı beslenme gereksinimleri vardır. Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 kg, kısırlaştırılmış kedilerin özel ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanır.

Reflexle Sağlıklı Kediler

Reflex sterilised kedi mamaları kedinizin ihtiyaç duyduğu proteinin doğru kaynaklardan karşılanması için malzeme seçimine büyük önem verir. Reflex uzmanları %33 oranında protein içeriğiyle oldukça zengin bir protein kaynağı olan bu mamada aroma olarak balık kullanmıştır. Vitamin ve mineral ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan gurme Reflex mamalarında yeterli miktarda omega 3 ve omega 6 bulunur. Omega 3 ve omega 6 dengesi ise bir doğa mucizesi olan keten tohumu ile kurulur. Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 kg kalsiyum bakımından zengindir. Bu sayede kedinizin kemik gelişimi sağlıklı şekilde devam ederken diş sağlığı da korunur. Kedilerinizin diş sağlığında problemler yaşanmaması ve bu durumun beslenme problemlerine sebep olmaması için Reflex mamalarını tercih edin. Dengeli bir oranda ayarlanan sodyum ve potasyum mineralleri sayesinde kedileriniz hücrelerinde yaşanabilen su dengesizliklerinden korunur. Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 kg dostunuzun günlük enerji ihtiyacını karşılaması için karbonhidrat olarak kullanılan tahılları, doğru kaynaklardan elde ederek, uygun miktarda formülünde barındırır. Yetişkin beslenmesinde yaşla birlikte günlük kalori ihtiyaçları azaldığından, Reflex yetişkin kedi mamalarında besleyicilik ile beraber bağışıklık sistemini güçlendiren takviyelere de önem verilir. Kısır kedilerinizin beslenmesindeki tüm bu karmaşık ihtiyaçlar Reflex uzmanları tarafından değerlendirilerek kediniz için ideal mamalar hazırlanır. Size ve dostunuza ise birlikte uzun ve sağlıklı bir ömrün tadını çıkarmak kalır.

Kedinize Özel         Bakım

Reflex mamaları kısırlaştırılmış kedilerin beslenmesinde dikkat edilmesi gereken tüm kriterler dikkate alınarak hazırlanır. Kediler kızgınlık evresine geldikten sonra veteriner onayı ile kısırlaştırıldığında, bu durum vücutlarında hormonal değişikliklere ve bazı davranışlarında farklılıklara sebep olur. Eğer kediniz Reflex Sterilized kedi maması gibi bir kısırlaştırılmış kedi maması kullanmaz ise hızlı bir şekilde kilo alabilir. Bu durum kilo ile birlikte vücudunda farklı hastalıkların oluşmasına sebebiyet verebilir. Kedilerin en önemli masraf kalemi olan beslenme ihtiyacı aslında diğer masraf kalemi olarak sayılabilecek ihtiyaçları ile doğrudan ilgili olduğundan sadece sağlık açısından değil ekonomik açıdan da kedinizin Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Mamasını kullanması en doğrusudur. Aksi halde dostunuzda kısa sürede oluşabilecek sağlık sorunları, ciddi veteriner, ilaç ve takviye gıda masraflarına sebep olabilir. Yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile kedi severlerin güvenini kazanan Refleksi tercih edin.

Reflex Pratik

Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Mamasının sahip olduğu bir başka avantaj da mamaların kullanım ömrü ve pratikliğidir. Özellikle çalışan kedi sahiplerinin, evde yokken kedilerini besleme problemi ortaya çıkar. Reflex kuru mamaları bu noktada çalışan kedi sahiplerinin yardımına koşar. Uzun kullanım ömürleri ve açık ortamda bile tazeliğini koruması ile ön plana çıkan Reflex kuru mamaları kediniz için doğru tercihtir. Yaş mamalara göre uzun süreli tüketim ömrü ve uygun fiyatlı olması da bir başka avantajıdır. Reflex kuru mamaları zengin besin değerleri ihtiva ettiğin başka bir takviye gıdaya ihtiyaç bırakmaz.

Etiketler
Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg, Reflex, Reflex Sterilised, Reflex Sterilised Balıklı, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi 15, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi 15 Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Maması, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Maması 15, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Maması 15 Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Maması Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış 15, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış 15 Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kısırlaştırılmış Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kedi, Reflex Sterilised Balıklı Kedi Maması, Reflex Sterilised Balıklı Kedi Maması 15, Reflex Sterilised Balıklı Kedi Maması 15 Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kedi Maması Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kedi 15, Reflex Sterilised Balıklı Kedi 15 Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kedi Kg, Reflex Sterilised Balıklı Maması, Reflex Sterilised Balıklı Maması 15, Reflex Sterilised Balıklı Maması 15 Kg, Reflex Sterilised Balıklı Maması Kg, Reflex Sterilised Balıklı 15, Reflex Sterilised Balıklı 15 Kg, Reflex Sterilised Balıklı Kg, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması Kg, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi 15, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi 15 Kg, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Kg, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Maması, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Maması 15, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Maması 15 Kg, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Maması Kg, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış 15, Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış 15 Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.