Pro Plan Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 KG
Pro Plan Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 KG

Pro Plan Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 KG (153.20.001.276)

Marka : PROPLAN
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺1.030,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺950,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 33
:

Pro Plan Sterilised  Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 KG

 


Yetişkin Dönem

Yetişkin dönemde bulunan tüm ırktaki kedilerin tüketimi için uygun olarak hazırlanmıştır. 1 yaş ve üzerindeki kedilerin enerji ihtiyaçları ve genel sağlıklarının düzenlenmesi için yaşları doğrultusunda almaları gereken besin maddeleri göz önünde bulundurularak hazırlanan bir mamadır.


Kısırlaştırılmış Kediler İçin Uygun

Kısırlaştırılma operasyonu geçiren kedilerin fazla kilo almamaları ve yağ oranı düşük mamalar ile beslenmeleri gereklilikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan mama,yağ oranı düşük olması sebebiyle veteriner önerilerine oldukça uygundur.


Kemik Gelişimi

Büyüme döneminde bulunan kedinizin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişebilmesi amacıyla özellikle kalsiyum minerali açısından zengin şekilde hazırlanmıştır. Kalsiyum minerali sayesinde kedinizin kemik gelişimi desteklenir ve sağlıklı bir şekilde büyümesi sağlanır.Parlak Tüyler

A vitamini ve çinko mineralinin etkisi sayesinde cilt ve deri sağlığı desteklenen kedinizin cilt ve deri rahatsızlıkları ortadan kalkar. Tüy dökme problemi ciddi oranda azalırken tüyleri oldukça sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanır.


Bağışıklık Arttırıcı

C vitamini, E vitamini ve selenyum ve beta karoten antioksidanlarını bünyesinde barındırması sebebiyle kedinizin bağışıklık sistemini destekler. Kedinizin hastalıklara karşı çok daha dirençli bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur.


Taze ve Doğal Ürünler

Kedinizin severek tüketeceği tavuk ve hindi parçaları ile lezzetlendirilmiş mama içeriğinde bulunan ham maddeler tamamen doğal ve tazedir. Kedinizin bünyesine zarar verecek herhangi bir katkı maddesi bulundurmaz.

Gramaj
3 Kg
Tat
Somonlu
Etiketler
Proplan, Proplan Pro, Proplan Pro Plan, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi Maması, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi Maması 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi Maması 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi Maması kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Kedi kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Maması, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Maması 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Maması 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru Maması kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kuru kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Maması, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Maması 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Maması 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Maması kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Kedi kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Maması, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Maması 3, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Maması 3 kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru Maması kg, Proplan Pro Plan Kısırlaştırılmış Kuru 3,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.